Çelik & Panel Yapısal Çelik Endüstri A.Ş.


Hakkımızda

Çeliğe ve çelik sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla 2005'te kurulan Çelik & Panel Yapısal Çelik Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. 31.000 metrekarelik kapalı ve açık alan üzerinde, kapı, ağır çelik ve hafif çelik olmak üzere, her türlü çelik konstrüksiyonunun tasarım, üretim ve montajını gerçekleştirmektedir.

Misyon

Ağır Çelik, Hafif Çelik, Çelik Kapı ve Gürültü Önleyici Bariyer üretiminde kaliteli, yenilikçi tasarımları, yüksek makine teknolojisi ve üretim gücü ile müşterilerine her zaman kusursuz servis sunmak.

Vizyon

Çelik konstrüksiyon, çelik ve yangına dayanıklı kapı üretiminde teknoloji geliştiren, Türkiye' de lider, yakın coğrafyasında öncelikle tercih edilen uluslararası bir marka olmaktır.
Ağır Çelik

Hayal gücünüzü serbest bırakın... En büyük ve en karmaşık görünen projelerin bile altından kalkacak teknolojisi ve deneyimiyle Çelik & Panel, ağır çelik projelerinizi sınırlayan zorlukları ortadan kaldırıyor.

AĞIR ÇELİK

Hafif Çelik

Çelik & Panel, çelik sektöründe kalite çıtasını sürekli yükseltiyor. Hafif çelikte de, uzmanlığı ve büyük deneyimi ile projelerinize estetik, fonksiyonellik ve değer katıyor.


HAFİF ÇELİK

Yangın Kapıları

Ayda 1000 adet sertifikalı yangın kapısı ve çelik konut kapısı üreten Çelik & Panel, 2010 yılında, 40 saniyede bir kapı üretebilecek kapasiteye ulaşacaktır.YANGIN KAPILARI

Hayvan Çiftlikleri

Kendine özel imalatların yer aldığı, çiftlik içerisinde barınacak hayvanların hayatını kolaylaştıran ve daha kaliteli ürünler alınmasını sağlayan ortamlardır.HAYVAN ÇİFTLİKLERİ

Gürültü Bariyeri

Demiryolları, karayolları, otoyol, viyadük ve raylı metro geçit güzergahlarında ses kirliliğinin azaltılması için yapılan ürüne ses perdesi (gürültü duvarı) denir.GÜRÜLTÜ BARİYERİ